Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

Сторінка на стадії наповнення.

Львівський ЦРМС у Новому Калинові провів семінар «Освітня бізнес-школа для ОТГ»

Дата створення: 09:18 25.01.2018

25 січня 2018 року Львівський центр розвитку місцевого самоврядування приїхав до Нового Калинова із семінаром «Освітня бізнес-школа для ОТГ»

День Соборності України у закладах освіти Новокалинівської ОТГ

Дата створення: 09:16 23.01.2018

Важливою датою в історії нашої держави є 22 січня 1919 р., коли відбулося урочисте проголошення акту злуки УНР і ЗУНР – День Соборності України, який відзначається на державному рівні з 1999 року.

Методичне засідання вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури

Дата створення: 09:14 16.01.2018

  16.01.2018 р. вчителі української мови та літератури, зарубіжної літератури працювали над темою «Використання ІКТ як засобу підвищення ефективності традиційних форм навчання». «Загальні підходи до конструювання та проведення уроків з використанням інформаційних технологій» - доповідь-презентацію підготувала вчитель української мови та літератури Корналовицького НВК Мадараш М.М. Про «Формування читацької культури учнів засобами Інтернет-ресурсів» доповідала Гуцько О.П. вчитель української мови та літератури Новокалинівського НВК , на власних прикладах продемонструвала, яким чином заохочує учнів до читання. Технологія «Освітній web-квест» майстер-клас провела з вчителями вчитель української мови та літератури Новокалинівського НВК Яворська М.Д. Огляд новинок художньої та методичної літератури –експрес-повідомлення підготувала Когут Л.М. Висновок після методичного засідання педагоги зробили такий: бурхливий розвиток засобів інформатизації (комп’ютерів, комп’ютерних комунікацій, будь-яких електронних пристроїв), а отже, поява нових технологій обробки, передачі, одержання і збереження інформації відкриває нові можливості для застосування комп’ютерів у навчальному процесі.

Методичне засідання вчителів фізичної культури та Захисту Вітчизни

Дата створення: 09:12 16.01.2018

  Вчителі фізичної культури та Захисту Вітчизни своє методичне засідання 15.01.2018 р. почали з обговорення результатів спортивно-масової роботи за І семестр.

Методичне засідання педагогів-організаторів та ЗДВР, вчителів музичного мистецтва

Дата створення: 09:06 15.01.2018

 15.01.2018р. педагоги-організатори та вчителі музичного мистецтва, працюючи над проблемою «Особливості реалізації ціннісного ставлення особистості до себе», третє засідання провели згідно плану: «Основні орієнтири виховання» презентація –доповідь Павлович М.Р. педагог-організатор Гординянської СЗШ І-ІІ ст. та Проць І.М. ЗДВР Новокалинівського НВК про «Особливості роботи педагогів з учнівським колективом в реалізації ціннісного ставлення особистості до себе». Практичне заняття «Розроблення та впровадження інноваційних технологій у співпраці педагога-організатора з вчителем музичного мистецтва в реалізації ціннісного ставлення особистості до себе» провели Скальський В.Б. педагог-організатор Новокалинівського НВК та Борис М.М. вчитель музичного мистецтва Новокалинівського НВК. Проць І.М. провела гру-експрес «Веселий автобус»

Методичне засідання вчителів біології, хімії та основ здоров’я

Дата створення: 09:05 15.01.2018

  15.01.2018р. на базі Новокалинівського НВК відбулось чергове засідання методичного об’єднання вчителів біології, хімії та основ здоров’я. Розкриваючи проблему, над якою працюють педагоги, «Педагогічна майстерність вчителів як умова успішного формування в учнів предметних компетенцій». З доповіддю «Особливості викладання дисциплін в контексті компетентнісного навчання» виступила Тимців Т.Г. вчитель біології Гординянської СЗШ І-ІІ ст. «Основні напрями діяльності педагога в формуванні здоров’язберігаючої компетентності учнів на уроках природничого циклу» - презентацію з елементами майстер-класу продемонструвала Романів Г.Я. вчитель основ здоров’я Новокалинівського НВК. Майстер-клас «Розв’язування задач з молекулярної біології та генетики» провела Гарасим Я.В. вчитель біології Корналовицького НВК. У завершальному етапі засідання члени м/о підсумували: «Турбота про здоров‘я дитини – найважливіша праця вчителя». Тому пряме покликання кожного вчителя, дбати про збереження та зміцнення здоров‘я учнів, застосовуючи здоров’язберігаючі технології на уроках та перервах, а саме: планувати такі види роботи, які сприяють зниженню втоми, змінювати види діяльності, чергувати інтелектуальні, емоційні, рухові види діяльності; групову й парну форми роботи, проводити ігри, нестандартні уроки, інтегровані уроки.

Методичне засідання практичних психологів та соціальних педагогів

Дата створення: 09:02 12.01.2018

  Практичні психологи та соціальний педагог шкіл Новокалинівської ОТГ на методичному засіданні, яке відбулося 12 січня 2018 року, поринули у СВІТ ЕМОЦІЙ. Емоційні стани людини зумовлені соціальними умовами існування і мають особистісний характер. Емоції – це суб'єктивні переживання, що сигналізують про благополучний або неблагополучний стан організму і психіки. Почуття ж мають не тільки суб'єктивний, а й об'єктивний предметний зміст. Вони викликаються об'єктами, що мають ціннісне особистісне значення, і адресуються до них.

Методичне засідання вчителів початкових класів

Дата створення: 09:01 12.01.2018

  “Усіма можливими засобами потрібно пробуджувати в дітей палке прагнення до знань” – під таким гаслом 12.01.2018р. проходило методичне засідання вчителів початкових класів Новокалинівської ОТГ. Тематикою засідання було «Інтегрований урок як специфічна форма організації навчання». Голово методичного об’єднання Проць В.І. у презентації–доповіді ознайомлювала про «Особливості інтегрованого уроку». Практична робота відбувалась демонстрацією фрагментів уроків з використанням інноваційних технологій:

Методичне засідання вчителів іноземних мов

Дата створення: 08:58 11.01.2018

  11.01.2018р. Вчителі іноземних мов Новокалинівської ОТГ працювали над «Організацією та проведенням рольових ігор на уроках іноземної мови». З доповіддю виступила вчитель англійської мови Новокалинівського НВК Ковалишин Г.Я.. Майстер –клас «Рольова гра, як активний прийом навчання англійської мови в школі» провела вчитель англійської мови Новокалинівського НВК Федірко М.Я.

Завершальний етап спортивних ігор серед вчителів Новокалинівської ОТГ

Дата створення: 08:50 11.01.2018

  10 січня 2018 року, на базі Новокалинівського НВК відбувся завершальний етап спортивних ігор серед вчителів Новокалинівської ОТГ. Найактивніші учасники брали участь у змаганні з волейболу.  Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.