Методичне засідання вчителів трудового навчання та образотворчого мистецтва

Дата створення: 08:48 11.01.2018

11.01.2018р на базі Корналовицького НВК відбулось методичне засідання учителів трудового навчання та образотворчого мистецтва. Тематикою засідання було «Комп’ютерні технології – необхідна умова формування сучасного іміджу вчителя» доповідала Брунарська О.М. учитель трудового навчання Новокалинівського НВК . Беца Н.І. учитель образотворчого мистецтва Корналовицького НВК продемонструвала майстер-клас «Монотипія – одна з нетрадиційних технік образотворчого мистецтва». Совінський І.М. вчитель трудового навчання Гординянської СЗШ І-ІІ ст. провів практичне занняття з виготовлення міні-потягу з природнього матеріалу». Майстер-клас «Сутність використання інформаційних технологій на уроках трудового навчання» провів Гарасим Б.В. учитель трудового навчання Корналовицького НВК. Кожене підготовлене заняття потребувало і підготовки учителя, яке не обходиться без сучасних комп’ютерних технологій. Засідання розкривало тематику загальної теми «Підвищення рівня професійної компетентності вчителя як один із шляхів удосконалення навчально-виховного процесу та забезпечення всебічного розвитку особистості школяра з урахуванням індивідуальних можливостей».

Методичне засідання учителів історії та географії

Дата створення: 08:47 05.01.2018

04.01.2018 р. відбулось методичне засідання учителів історії та географії. Тема засідання «Використання ІКТ в навчально-виховному процесі», яку у презентації доповіді розкрив голова методичного об’єднання Дичко І.М. Білас В.С. продемонстрував майстер-клас із використанням інформаційних технологій «Походи козаків першої чверті XVII ст. П.Конашевич-Сагайдачний. Військо Запорізьке та Хотинська війна».

Методичне засідання класних керівників

Дата створення: 08:40 03.01.2018

Методичне засідання класних керівників відбулось 03.01.2018 р. на базі Новокалинівського НВК. Тематикою якого було «Превентивне виховання».

Спортивні ігри серед вчителів Новокалинівської ОТГ

Дата створення: 08:37 02.01.2018

Фізична культури і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров’я кожного громадянина нашої держави. З метою активізації фізкультурно-спортивної роботи та пропаганди здорового способу життя 2 січня 2018 року розпочався окружний етап спортивних ігор серед вчителів на базі Новокалинівського НВК за таким графіком:

Різдвяний вертеп

Дата створення: 17:24 28.12.2017

Український народ багатий на національні обряди та традиції. Першим та одним з найвеличніших свят зимового циклу є Різдво Христове.

Відзначення 80-річчя з дня народження В’ячеслава Чорновола

Дата створення: 17:22 24.12.2017

Минають дні, хвилини, місяці і роки,

Подарунки в Центр соціально-психологічної реабілітації дітей

Дата створення: 17:19 24.12.2017

В сучасному світі як ніколи важливо бути милосердним, приходити на допомогу тим хто її потребує, дарувати знедоленим хвилини радості та щастя, тому в переддень Дня Святого Миколая від Святого Чудотворця та його помічників, учнів Новокалинівського НВК, надіслано подарунки дітям в Центр соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей  Краматорської міської ради. А такаж учням школи №1 м. Красногорівка.

У Новокалинівській ОТГ відбувся новорічно-різдвяний ярмарок

Дата створення: 17:17 19.12.2017

19 грудня 2017 року, на площі перед Новокалинівською міською радою було людно і гамірно, адже у День Святого Миколая відбувся новорічно-різдвяний ярмарок. Такий захід проходить у нашій громаді вже другий рік поспіль, організований відділом освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради. А реалізується ця ідея завдяки учням Новокалинівського НВК, Корналовицького НВК, Гординянської СЗШ І-ІІ ст.

Придбано інтерактивну дошку SMART Board

Дата створення: 17:15 19.12.2017

День святого Миколая в Новокалинівському НВК цьогоріч є особливим. Навчальний заклад отримав чудовий подарунок, інтерактивну дошку SMART Board, яку придбано за кошти місцевого та обласного бюджету в рамках програми «Розвиток освіти Львівщини».

Зустріч дітей короткотривалої групи із Св. Миколаєм

Дата створення: 17:13 18.12.2017

В п’ятницю, 15 грудня 2017 року, в Новокалинівському НВК відбулося святкування Дня Святого Миколая. Діти підготовчої короткотривалої групи старанно готувалися до зустрічі із Св. Миколаєм, адже зустріли дорогого гостя з великою радістю, даруючи йому свої вміння та здобуті знання: декламували вірші, співали пісні, перевтілювались у лісових мешканців.