Відбувся турнір з пляжного волейболу серед дівчат приурочений Дню Державного Прапора України

Дата створення: 15:39 23.08.2017

23 серпня 2017 року в Новому Калинові з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України відбувся турнір з пляжного волейболу серед дівчат.

Святкування Дня Державного Прапора України в м. Новий Калинів

Дата створення: 15:05 23.08.2017

Вітаємо з Днем Державного Прапора України.

Об'їзд навчальних закладів Новокалинівської ОТГ

Дата створення: 15:04 23.08.2017

21 серпня 2017 року здійснено об'їзд шкіл з метою вивчення готовності загальноосвітніх навчальних закладів до нового 2017/2018 навчального року.

Навчально-ознайомча поїздка для освітян у Хмельницьку область

Дата створення: 15:02 17.08.2017

Провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської ОТГ Глина  Ванівська взяла участь у навчально-ознайомчій поїздці для представників освітньої сфери у Хмельницьку область. Разом із колегами освітянами відвідала Дунаєвецьку міську ОТГ та Гуменецьку сільську ОТГ де очільники разом з начальниками відділів освіти презентували здобутки громади за 2016-2017 рік в освітній сфері. Також наші колеги ділились напрацюваннями щодо оптимізації шкільної мережі, створення опорних шкіл, функціонування методичних центрів та організації позашкілля.

Визначено переможця на заміщення вакантної посади директора Новокалинівського НВК

Дата створення: 14:59 03.08.2017

2 серпня 2017 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Новокалинівського НВК. У конкурсі взяли участь троє претендентів, які представили проекти перспективних планів розвитку навчального закладу та проходили співбесіду. Кожен з кандидатів окреслив своє бачення функціонування Новокалинівського НВК на тривалий період та запропонував шляхи вирішення наявних проблем у сфері організації навчально-виховного процесу, створення умов для розвитку дітей та фахового зростання педагогів, матеріально-технічного забезпечення, співпраці з батьками та громадськістю. Переможцем визнано Бобак Оксану Богданівну.

Турнір з пляжного волейболу серед дитячих команд присвячений Дню Конституції України

Дата створення: 14:54 29.06.2017

28 червня 2017 року у Самборі на стадіоні ім. Лева Броварського відбувся турнір з пляжного волейболу серед дитячих команд присвячений Дню Конституції України. У турнірі взяли участь вісім команд із Нового Калинова та Самбора.

Оголошення про конкурс на зайняття посади директора Новокалинівського НВК

Дата створення: 14:52 29.06.2017

Відділ освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради оголошує конкурс на зайняття посади директора Новокалинівського навчально-виховного комплексу «середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад».

Досягнення рою "Петра Сагайдачного" у грі "Сокіл"("Джура")

Дата створення: 14:50 29.06.2017

З 19 по 24 червня 2017року рій «Петра Сагайдачного», який представляв Новокалинівську ОТГ, брав участь в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Звіт директора Корналовицького НВК Новокалинівської ОТГ перед батьками та громадськістю

Дата створення: 14:47 27.06.2017

23 червня 2017 року відбулися загальні збори колективу Корналовицького НВК, де присутні члени батьківського комітету, педагогічного колективу, громадськості заслухали звіт директора школи Галини Ковальчук  за 2016 - 2017 навчальний рік.