Пришкільний англомовний табір

Дата створення: 11:34 19.04.2017

Новокалинівський НВК долучилася до конкурсу на участь у проекті "GoCamps", організованому Мінистерством освіти і науки України та громадською організацією GoGlobal. Проект спрямований на організацію пришкільних мовних таборів. Для участі в проекті школі необхідно було подати заявку англійською мовою та представити своє місто у креативному завданні "Запроси волонтера до своєї школи".

Весняна толока у навчальних закладах Новокалинівської ОТГ

Дата створення: 10:18 11.04.2017

Учні, вчителі та техпрацівники навчальних закладів Новокалинівської ОТГ дружно вийшли на трудовий десант, аби прибрати територію своїх шкіл до свят, що вже не за горами.

У Новокалинівській ОТГ відбулась ярмарка "Великодня радість"

Дата створення: 10:15 07.04.2017

Напередодні Великодніх свят, 6 квітня у м.Новий Калинів, відбулась  ярмарка "Великодня радість".

Майстер-клас з писанкарства

Дата створення: 10:11 07.04.2017

У справжнє свято Писанки перетворився майстер-клас з декоративно-ужиткового мистецтва (писанкарство), який проходив 6 квітня 2017 року у фойє адмінбудинку в м.Новий Калинів. Провела майстер-клас.керівник гуртка образотворчого мистецтва Центру позашкільної освіти Самбірського району Звіжанська Наталя Михайлівна. Для усіх українців, писанка є безсумнівним символом нового життя, відродження із небуття, символом збереження своєї ідентичності, своєї культури, своєї традиції.

Підсумки конкурсу «Радість Великодня»

Дата створення: 10:09 07.04.2017

5 квітня 2017 року у відділі освіти, молоді та спорту Новокалинівської ОТГ відбувся конкурсу «Радість Великодня».

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата створення: 10:07 05.04.2017

4 квітня 2017 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради, в якому приймала участь Якимик Ольга Іванівна -  методист кабінету навчальної діяльності Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, член атестаційної комісії ІІІ рівня Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Наші пернаті друзі

Дата створення: 10:03 03.04.2017

3 квітня до Міжнародного дня птахів, вчитель біології Гординянської СЗШ І-ІІ ст. Винарчик В.В., провела захист проекту «Наші пернаті друзі». Ознайомила учнів з історією створення Дня птахів, яке щорічно святкують 1 квітня, про значення птахів для природи і людини, допомогу пернатим та їх охорону.

Засідання комісії піклувальної ради

Дата створення: 10:01 03.04.2017

03 квітня 2017 року відбулось  засідання комісії піклувальної ради, де розглядалось питання про  додаткове зарахування дітей  у дошкільний  заклад.

Нарада керівників навчальних закладів

Дата створення: 09:56 01.04.2017

30 березня 2017 року у відділі освіти, молоді та спорту відбулась чергова нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Новокалинівська ОТГ отримала шкільний автобус

Дата створення: 09:53 01.04.2017

Новенький шкільний автобус 30 березня 2017 року отримала Новокалинівська об’єднана територіальна громада.