Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

Сторінка на стадії наповнення.

Апробація

Дата створення: 09:28 13.03.2017

На виконання  спільного наказу Департаменту освіти і науки Львівської ОДА  та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти про проведення апробаційних тестових завдань  у Новокалинівському НВК 13 березня проведено  апробаційні тестові завдання з географії та  математики  у випускних класах школи.

Шевченківські дні 2017: заходи пам'яті Кобзаря

Дата створення: 09:24 10.03.2017

  09 березня 2017 року  у Корналовицькому НВК під керівництвом ПО Галини Огар  та  Марії Мельничук  проведено виховний захід "Думи Кобзаря живуть між нами" з нагоди дня народження Т.Г.Шевченка.

Синій Кит

Дата створення: 09:08 10.03.2017

Практичний психолог Турлай І.П. та соціальний педагог Гриб Г.М. Корналовицького НВК провели профілактичний лекторій для батьків . Було представлено презентації на теми: "Що таке Синій Кит? Чому підлітки виконують смертельні завдання?" та "Смертельні ігри". Перше завдання - намалювати кита на руці ручкою. Наступне - намалювати кита на руці лезом. Так грають з підлітками аж до самогубства - і все потрібно знімати на відео. Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/smertelna-gra-iz-sinimi-kitami-psihologi-rozpovili-komu-potribni-dityachi-samogubstva-880658.html

Методичне засідання шкільних бібліотекарів

Дата створення: 09:20 09.03.2017

09.03.2017р. шкільні бібліотекарі Новокалинівської ОТГ на методичному засіданні працювали над проблемою "Сучасний учень і культура читання". З презентацією-доповіддю виступила голова методичного об'єднання Шестерина З.С. бібліотекар Новокалинівського НВК. Презентацію  "Методика роботи з книгою"  продемонструвала бібліотекар Гординянської СЗШ І-ІІ ст. Янківська І.К. Буньо Т.В. бібліотекар Корналовицького НВК доповідала про "Популяризацію бібліртечно-бібліографічних знань."  Урок-діалог "Книга і комп'ютер" провела  Шестерина З.С.

Методичне засідання вчителів трудового навчання та фізичної культури

Дата створення: 09:18 07.03.2017

  07 березня 2017року  на базі Новокалинівського НВК  відбулось методичне  засідання  вчителів трудового навчання та  фізичної культури. Згідно плану засідання Галина Романів, вчитель трудового навчання Новокалинівського НВК  презентувала  учнівські роботи з трудового навчання 7-8  класів Новокалинівського НВК.  Про спортивні  будні  учнів Новокалинівського НВК, обговорення організації спортивного  конкурсу "Олімпійське лелечення" доповідала вчитель фізичної культури Мирослава Гінка. Майстер-клас "Проектування та  виготовлення виробів  під  час  вивчення обов'язкової складової з трудового навчання у 8 класі" провів учитель трудового навчання Корналовицького НВК Богдан Гарасим, а також для вчителів Калинівського НВК  подарував стіл для випалювання виробів з полістеролу. 

Методичне засідання вчителів іноземних мов

Дата створення: 09:15 06.03.2017

 06 березня 2017року учителі шкіл Новокалинівської ОТГ  на базі Новокалинівського НВК зустрілись на методичному засіданні.Тематикою засідання  "Комунікативно-орієнтоване  навчання  на уроках іноземної мови". Прмсутніми на методичному засіданні були: провідний спеціаліст Відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради  Ванівська Г.В. та ЗДМР Новокалинівського НВК Олеярчик О.С. За  планом проведення засідання методоб'єднання вчителів іноземних мов з даповідями-презентаціями виступили: Федірко М.Я. вчитель англійської мови Новокалинівського НВК  "Організація комунікативно-орієнтованого навчання на уроках іноземної мови" та Мороз Л.Я вчитель англійської мови Гординянської СЗШ І-ІІ ст. "Психолого-педагогічні умови комунікативно-орієнтованого навчання на уроках іноземної мови". Майстер-клас- Рольова гра "Свято Богоявлення у Франції" продемонструвала вчитель англійської мови Новокалинівського НВК Шабелько М.Б.

Методичне засідання вчителів біології, хімії та основ здоров'я

Дата створення: 09:12 02.03.2017

02.03.2017р. на базі Новокалинівського НВК відбулось методичне засідання  вчителів біології, хімії та основ здоров'я. На методичному засіданні вчителі  працювали над темою " Формування  критичного  мислення  на  уроках біології, хімії та  основ здоров'я".Майстер-клас "Формування критичного  мислення на  уроках біології шляхом  використання  опорного конспекту  під час вивчення теми" продемонструвала  голова методичного об'єднання Гарасим Я.В. учитель біології та хімії Корналовицького НВК. "Шляхи реалізації  самостійної роботи  з підручником на  уроках біології та  основ здоров'я" доповідали Гнатишин Л.Б. вчитель біології Новокалинівського НВК та Тимців Т.Г. вчитель основ здоров'я Гординянської СЗШ І-ІІ ст. У підсумку рефлексія: узагальнення і висновки та пропозиції щодо  роботи з опорним  конспектом, розвитком критичного  мислення в  учнів та  самостійна  робота з  підручником на  уроці. Присутніми були ЗДМР Новокалинівського НВК Олеярчик О.С. та провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради Ванівська Г.В.

Методичне засідання вчителів георгафії,історії та художньої культури

Дата створення: 09:10 01.03.2017

01.03.2017р. на базі Новокалинівського НВК відбулось методичне засідання вчителів георгафії, історії та художньої культури  Новокалинівської ОТГ. Тема засіданн "Технологія проблемного навчання як одна з інноваційних моделей та та їх використання на  уроках історіі та географії". За планом роботи учитель історії Корналовицького НВК Гавриляк Й.Є.  ознайомив   членів  методичного об'єднання з "Технологією проблемного  навчання  на  уроках  історії" у вигляді доповіді-презентації. Та продемонстрував майстер -клас проект "Українські землі у складі Великого Князівства Литовського". Учителі поділені на групи  шукали вихід на поставлені  проблемні питання. Присутніми були ЗДМР Новокалинівського НВК Олеярчик О.С. та провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради Ванівська Г.В.

Методичне засідання вихователів дошкільного навчального закладу

Дата створення: 09:06 28.02.2017

   28 лютого 2017року на базі Новокалинівського НВК відбулось методичне засідання вихователів ДНЗ. "Театральна діяльність  у дошкільному дакладі, як умова розвитку творчої особистості" - тема методичного засідання. Доповідь підготувала  вихователь Лідія Янківська. Чудове  театральне дійство "Рукавичка" зі своїми вихованцями продемонструвала вихователь Оксана Кузенко.  Майстер -клас виготовлення театральних персонажів "Площинний театр ляльок на пінопласті. Ріпка" провела вихователь Олександра Кравцова. На засіданні  присутніми були Галина Ванівська, провідний спеціаліст відділу  освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради та Ольга Олеярчик, ЗДМР Новокалинівського НВК.

З нагоди 146-ої річниці від дня народження Лесі Українки

Дата створення: 09:04 28.02.2017

  «Ні! Я жива! Я буду вічно жити ! Я в серці маю те , що не вмирає». З нагоди 146-ої річниці від дня народження Лесі Українки  27 лютого  2017 р. у школах Новокалинівської ОТГ проведено  такі заходи: у Гординянській СЗШ за участі учителя української мови та літератури Марії Чулик  та учнів 5 класу відбувся виховний захід у формі усного журналу. У програмі заходу вчителем було продемонстровано презентацію «Я на гору круту крем’яную буду камінь важкий підіймать…» про життєві та творчі  сторінки поетеси , а також звучала поезія  Лесі Українки у виконанні учнів 5 класу.  А також у Корналовицькому НВК  вчителем української мови та літератури Мирославою Мадараш проведено захід "Твоє життя, поезію, пісні довічно будуть пам'ятати люди". У  Новокалинівському НВК  позакласний виховний захід приурочений Лесі Українці з  учнями 4 класу та класоводом Ольгою Кузбит.