Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

Сторінка на стадії наповнення.

Методичне засідання вчителів української мови та літератури і зарубіжної літератури

Дата створення: 09:00 22.02.2017

    22 лютого 2017року  на базі Новокалинівського НВК відбулось методичне засідання вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури Новокалинівської ОТГ. Присутніми  були провідний спеціаліст відділу  освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради Галина Ваніська  та ЗДМР Новокалинівського НВК  Ольга Олеярчик.  Тема засідання "Формування  креативного мислення учнів на уроках української мови і літератури через впровадження  інтератктивних форм і методів навчання". Розпочала  засідання  вступним словом голова метрдичного об'єднання Любов Когут. Доповідь-презентацію "Формування  креативного мислення учнів на уроках української мови і літератури через впровадження  інтератктивних форм і методів навчання" представила вчитель української мови та літератури Гординянської СЗШ І-ІІ ст. Маряна  Чулик.  Майстер-клас "Креативність, внутрішній ресурс людини, важливий фактор розвитку творчої особистості" провела вчитель зарубіжної літератури Гординянської СЗШ І-ІІ ст. Монастирська В.А. Також Любов  Когут представила десятку  новинок художньої  та методичної літератури. Марія Яворська творчо поділилась досвідом про шлях підвищення орфографічної грамотності учнів.

Міжнародний день рідної мови

Дата створення: 08:57 22.02.2017

   В рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови у школах Новокалинівської ОТГ проведено заходи: У Новокалинівському  НВК  пройшло свято “Любіть Українську Мову”.                              У святковому концерті взяли участь учні 8-Б класу під керівництвом класного керівника Світлани Федорівни Телефанко. Під час заходу школярі не лише декламували вірші українською мовою, а й виконували відомі українські пісні. Юними акторами було продемонстровано сценку та декілька повчальних цікавинок, прислів’я, приказки про мову і слово. Все свято було пронизано українським духом, любов’ю до рідного слова, до чистих джерел творчості українського народу.

Методичне засідання практичних психологів та соціальних педагогів

Дата створення: 08:52 21.02.2017

  21 лютого на базі Новокалинівського НВК відбулось методичне засідання практичних психологів та соціальних педагогів шкіл Новокалинівської ОТГ. Присутніми на засіданні були: директор Корналовицького НВК Ковальчук Г.В. та ЗДМР Новокалинівського НВК Олеярчик О.С. та провідний спеціаліст відділу освіти Ванівська Г.В., директор Новокалинівського НВК Янушевич О.М.

Герої Небесної Сотні вічно житимуть в наших серцях

Дата створення: 08:50 20.02.2017

У нашій пам'яті ви назавжди лишились,  Історія одна, а ви - її частина.  Ви тільки знайте, браття, ми за Вас молились  І молимось: за вами - ненька Україна!  20.02.2017 р. у Корналовицькому НВК відбулася лінійка-реквієм присвячена увічненню пам'яті Героїв Небесної Сотні "Герої Небесної Сотні вічно житимуть в наших серцях" під керівництвом ПО Огар Г.Л. і Мельничук М.М..  Сьогоднішній захід - данина пам'яті мужнім нашим співвітчизникам, які у листопаді 2013-лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її Європейського вибору. Учні виклали свічками слова "Героям Слава", передавали із рук в руки Свічку Пам'яті під мелодію Гімну Небесної Сотні "Пливе кача".   Бібліотекарем школи Буньо Т.В. оформлено книжкову виставку "Герої нашого часу".

Свято Стрітення Господнє

Дата створення: 17:20 16.02.2017

15.02.2017 р. у Корналовицькому НВК з учнями 5-7 класів під керівництвом Огар Г.Л., Мельничук М.М. і Беци Н.І. та в Гординянській СЗШ І-ІІ ст. під керівництвом Павлович М.Р. і у Новокалинівському НВК  під керівництвом класного керівника  7-б Масинець І.М. проведено виховні заходи  "Весна вже воскресла, нам свято принесла", з метою ознайомлення та розширення знань учнів про святкування свята Стрітення в Україні, виховання любові і бережливе ставлення до природи, поваги до звичаїв свого народу

Методичне засідання вчителів початкових класів

Дата створення: 17:17 15.02.2017

15.02.2017р. на базі Новокалинівського НВК відбулось методичне засідання  учителів початкових класів Новокалинівської ОТГ.

Методичне засідання класних керівників

Дата створення: 17:15 14.02.2017

  14 грудня 2017року на базі Новокалинівського НВК відбулось чергове методичне засідання класних керівників Новокалинівської ОТГ. На засіданні розrрито тему "Національно-патріотичне виховання як засіб формування національної свідомості учнів" доповідь підготувала класний керівник 6-а класу Новокалинівського НВК Марія Яворська "Виховання патріотизму та національної свідомості учнів шляхом використання елементів інноваційних технологій" розкрила класний керівник 9 класу Гординянської СЗШ І-ІІст. Тетяна Тимців. Василь Білас, класний керівник 6-б класу Новокалинівського НВК продемонстрував майстер-клас"Національно-патріотичне виховання як необхідний компонент громадянської позиції учнів" тема виховної години "Бій під крутами" Ознайомила з новинками фахової літератури класний керівник 7-б класу Новокалинівського НВК  Івання Масинець.

X-традиційна спартакіада ім. Ярослава Хомина

Дата створення: 17:13 14.02.2017

  X-традиційна спартакіада ім. Ярослава Хомина 11 лютого 2017 року в м. Новий Калинів на базі Новокалинівського НВК проведена ювілейна X-традиційна спартакіада Самбірщини серед місцевих рад імені Ярослава Хомина. В програму Спартакіади входили змагання з 7 видів спорту, а саме волейболу, шахів, шашків, настільного тенісу, перетягування линви, рукоборства та гирьового спорту. Кожне змагання – свято. Тут усе: і емоційність, і спортивна боротьба. Такі змагання проходять щорічно і залучають велику кількість учасників та глядачів. Найбільше представництво на спартакіаді мала Новокалинівська ОТГ, яка була представлена чотирма командами, з м. Новий Калинів, с. Калинів, с. Гордині та с. Корналовичі. Переможці Новокалинівської ОТГ • В інтелектуальних видах призерами стали: • Шахи 2 місце – Корсун Темофій та Корсун Роман м.Новий Калинів. • Шашки 1 місце - Захарченко Володимир с. Гординя, 2 місце - Юзьвяк Марія с. Гординя. • У тенісних поєдинках 2 місце – Задарко Дмитро с. Калинів, 3 місце – Сидорчук Віктор м. Н.Калинів. • З гирьового спору 3 місце - Скобецький Тарас с. Калинів. А найбільше пристрастей викликали волейбольні змагання. Де переможцями вкотре стала команда с. Гординя. Призери та учасники спартакіади були нагороджені грамотами, медалями та кубками. Міський голова Новокалинівської ОТГ Богдан Юзвяк вручив нашим призерам та учасникам грошову винагороду.

День пам’яті воїнів - афганців

Дата створення: 17:11 13.02.2017

У Новокалинівському НВК на загальношкільній  лінійці  відзначили скорботний День пам’яті воїнів - афганців. Учні  дізнались про події, героїв цієї страшної війни. Організатори хотіли, щоб поезії, пісні, розповіді, спогади, вистраждані в Афганістані і про Афганістан, пройшли крізь  юні серця, і учні зрозуміли, що найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна. Ми повинні пам’ятати тих, хто її пережив, тих, хто недожив, недоспівав, недокохав.

Засідання атестаційної комісії

Дата створення: 17:09 06.02.2017

6.02.2017р. у Новокалинівському НВК відбулось засідання  атестаційної комісії. Про хід вивчення членами атестаційної комісії системи  роботи учителів які атестуються у 2017 році. Слухали голову  атестаційної комісії директора школи Янушевича О.М.