День захисту дітей у Новокалинівській ОТГ

Дата створення: 14:24 01.06.2017

1 червня 2017року  у м. Новий Калинів, працівники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом освіти, молоді та спорту та відділом культури Новокалинівської міської ради за сприянням міського голови Юзвяка Б.О. та командира 12-ї окремої бригади армійської авіації полковника Северилова В.О.  традиційно організували та провели для дітей громади дитяче свято, присвячене міжнародному Дню захисту дітей.

Ескурсія Закарпаттям

Дата створення: 12:54 30.05.2017

28 травня 2017року  учні, батьки Корналовицького НВК під керівництвом вчителів Галини Огар, Іванни Масинець, Марії Ваврин  та Тамари Буньо відвідали замки Закарпаття.

Останній дзвоник у школах Новокалинівської ОТГ

Дата створення: 12:52 27.05.2017

Як швидко рік навчальний промайнув, Повірити так важко в це відразу, І ми сьогодні всі зібрались тут Останній дзвоник святкувати разом.

Свято прощання з Букварем

Дата створення: 12:51 26.05.2017

"Благословенна та ясна година,

Екскурсія у родинне село Івана Франка

Дата створення: 12:48 24.05.2017

24 травня учні початкових класів Гординянської СЗШ І-ІІ ступенів та Малобілинської СЗШ І ступеня разом із своїми наставниками відвідали Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі». Учні побачили садибу батьків Івана Франка, меморіальний музей, скульптурні композиції. Батьківська хата під солом’яною стріхою, кузня, шопа, давні речі побуту викликали велике зацікавлення в учнів. Побували і біля оригінальних вуликів, на яких зображені казкові герої, мандрували стежкою казок, на якій зустрілись з героями творів письменника. Невичерпний скарб інформації подарував дітям о.Ярослав Фабіровський, який супроводжував їх під час екскурсії.

Олімпійський день

Дата створення: 12:46 23.05.2017

23 травня до відзначення Дня заснування Міжнародного Олімпійського комітету та проведення всесвітнього Олімпійського дня у Корналовицькому НВК було проведено Олімпійський день. Під керівництвом вчителя фізичного виховання Фурдина С.М. було організовано з учнями такі заходи:

Турнір з футболу "Шкіряний м'яч"

Дата створення: 12:45 23.05.2017

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту від 17.05.17р.№32 «Про проведення заходів до «Олімпійського дня-2017» у навчальних закладах» з метою пропаганди здорового способу життя, залучення учнівської молоді до занять спортом 23 травня 2017 року на футбольному полі с. Корналовичі відбувся турнір з футболу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 9-х класів, присвячене проведенню «Олімпійського дня-2017». В змаганнях прийняли участь команди Новокалинівського НВК, Корналовицького НВК та Гординянської СЗШ І-ІІ ст.

23 травня - старт ЗНО

Дата створення: 12:43 23.05.2017

Участь у першому етапі чемпіонату України з пляжного волейболу

Дата створення: 12:40 19.05.2017

11-14 травня в місті Чорноморськ, що на Одещині відбувся перший етап чемпіонату України з пляжного волейболу серед дівчат у віковій категорії U-16.18 команд юнаків та 59 команд зі всіх регіонів України зібрались, щоб дати початок новому сезону у пляжному волейболі. Серед учасників змагань були представлені дві команди з м.Новий Калинів у складі Піць Роксолани і Губіної Аліни таПопик Оксани і Цмоковіч Анни.

День вишиванки у Новокалинівській ОТГ

Дата створення: 12:38 18.05.2017

Вишивка – як символ, який зберігає коріння, ідентичність. Це наша історія: давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу. У вишивці зашифровано наш генетичний код. Щоб підтримати сутність української вишивки, пропагувати й зберігати славні українські традиції серед молоді та помилувати око розмаїттям вишивок 18 травня 2017 року  на базі Новокалинівського НВК відбувся захід до Дня вишиванки .