ІІІ модуль освітнього курсу інновацій в управлінні школою "Академія директорів"

Дата створення: 17:11 15.12.2017

15 грудня розпочався ІІІ (заключний) модуль "Академії директорів" курс інновацій в управлінні школою, який триватиме з 15 по 17 грудня. Даний захід ініційований департаментом освіти і науки Львівської ОДА у співпраці з ГО «Центр соціальних інновацій». Учасниками курсу є: директор Новокалинівського НВК Бобак О.Б.,заступник директора з методичної роботи Новокалинівського НВК Олеярчик О.С. та заступник директора з навчальної роботи Гординянської СЗШ І-ІІ ст. Тимців Т.Г.Робота проходитиме в 4 групах:

У закладах освіти Новокалинівської ОТГ вшановували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата створення: 17:10 15.12.2017

14 грудня, День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У закладах освіти Новокалинівської ОТГ згадували тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі. Попри величезну ціну, яку довелося заплатити, самі ліквідатори-чорнобильці нерідко називають 14-те грудня святом - це день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Вечорниці

Дата створення: 17:07 14.12.2017

12 грудня 2017 року педагог-організатор М.Р. Павлович та лідери учнівського самоврядування Гординянської СЗШ І-ІІ ступенів Гузіновська Діана та Марчишин Олена організували в школі вечорниці, на які запросили жительку с.Гординя п. Ольгу Михайлівну Хому, вчителів початкових класів: Белей О.Й., Білинську З.О., Фурдин Е.О. Пані Ольга з дівчатами ліпила вареники і згадувала про вечорниці своєї молодості, розповіла про Святого апостола Андрія Первозванного. Вчителі розповідали про ворожіння в ніч на Андрія, чи можна ворожити, якщо можна, то як? Всі смакували вареники, колядували.

Відкриття дошкільного навчального закладу в с. Гординя

Дата створення: 17:05 13.12.2017

13 грудня 2017 року жителі села Гординя Новокалинівської ОТГ чекали з особливим нетерпінням. Здійснилась мрія багатьох сімей, адже тепер 24 малюки матимуть змогу відвідувати дитячий садочок. Це довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.

Участь у тренінгу з фінансової грамотності

Дата створення: 17:01 12.12.2017

06.12.17р. в Самбірському технікумі економіки та інформатики відбувся тренінг з питань впровадження фінансової грамотносні серед учнів шкіл та професійних ліцеїв. У даному заході взяли участь учні 11-х класів Новокалинівського НВК разом з вчителем економіки Касій Л.В.

Виховна година присвячена 100-річчю з часу першого Курултаю кримськотатарського народу

Дата створення: 16:59 11.12.2017

Напередодні відзначення 100-річчя з часу відкриття першого Курултаю кримськотатарського народу 7-8 грудня 2017 року у закладах освіти Новокалинівської ОТГ проведено ряд заходів, а саме:

Змагання з волейболу

Дата створення: 16:55 11.12.2017

9 грудня в м. Самборі відбувся обласний турнір з волейболу серед дічат 2005 року народження та молодших. Святий Миколай, свято, якому були приурочені змагання, велике бажання перемогти та відпрацьована на напружених щоденних тренуваннях спортивна майстерність принесли перемогу команді Нового Калинова, яка у фіналі перемогла господарів-юних самбірчанок. Третє місце зайняла команда м.Трускавця. Хочеться відзначити гру капітана команди-переможця Ванівської Вероніки та Стебельської Вікторії, які були справжніми лідерами команди. Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та солодкими ласощами від Святого Миколая.

Спортивні змагання з нагоди Дня Збройних Сил України у Новокалинівському НВК

Дата створення: 16:52 08.12.2017

7 грудня, у Новокалинівському НВК, під керівництвом вчителів предмету "Захист Вітчизни" Сопрунова С. І. та Брунарської О. М., відбулися спортивні змагання, які були проведені з нагоди Дня Збройних Сил України. Участь у змаганнях взяли учні 10-11 класів. Суддями змагань бул вчитель фізичного виховання – Гінка М. С. та педагог-організатор – Скальський В. Б.

Урок мужності присвячений Дню Збройних Сил України

Дата створення: 16:51 06.12.2017

З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в підростаючого покоління 4 грудня 2017 року в стінах Новокалинівського НВК було проведено урок мужності, який присвячений Дню Збройних Сил України.

Конкурс знавців англійської мови "Гринвіч"

Дата створення: 16:49 05.12.2017

05.12.2017року в Новокалинівському НВК відбувся  конкурс знавців англійської мови "Гринвіч" в якому взяли активну участь учні 2-11 класів. Результати конкурсу очікуємо у травні 2018 року. Конкурс сприяє поглибленню знань  учнів про країну, мову якої вони вивчають.