«Алея троянд» від випускників

Гарний подарунок для Новокалинівського НВК організували  випускники. 20 кущів троянд різних сортів та кольорів було висаджено випускниками на шкільних клумбах.

09:00 04.05.2018

32-га річниця трагедії на ЧАЕС

Мовчать слова, як квіти обеліскам, Радіаційна зона не зника. Живих вшануймо і вклонімось низько Сльозина болю по щоці стіка.

08:58 27.04.2018

Навчання НУШ

21 квітня 2018 року на базі Новокалинівського НВК відбулась третій етап ІІ очної сесії підвищення кваліфікації вчителів початкових класів Новакалинівської ОТГ та сусідніх громад.

08:56 26.04.2018

Левеня-2018

18 квітня учні шкіл Новокалинівської ОТГ взяли участь у щорічному Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня-2018». Мета конкурсу - наукова популяризація та пропедевтика природничо-математичних знань серед учнів, аналізу та запровадження сучасних інноваційних освітніх технологій навчання. Учні мали можливість ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання, помірятись силами з ровесниками з усієї України.

08:55 18.04.2018

Заходи щодо профілактики опікової травми

18 квітня 2018 р. згідно виконанню листа Комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради України від 03.04.2018 № 04-25/04-332(69617) щодо виконання резолюції «круглого столу» на тему «Шляхи зниження дитячого травматизму від опікової травми» учителем основ здоров’я Новокалинівського НВК Романів Галина Ярославівна провела відкриті заняття з учнями 5-7 класів «Опіки. Види опіків. Перша допомога при опіках.». Також організовано зустріч з начальником медичної служби вч А3913 Маланієм Миколою Богдановичем, котрий на практиці продемонстрував «Надання першої допомоги при опіках» та «Запобігання дитячого травматизму » для учнів 8-11 класів.

08:53 18.04.2018

Екскурсія в пожежно-рятувальну частину ГУДСНС України м. Самбора

У рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності 17 квітня учні Корналовицького НВК під керівництвом педагога-організатора Огар Г. Л., класних керівників Турлай І. П., Хоми І. І., Зельман О. М. відвідали пожежно-рятувальну частину ГУДСНС України м. Самбора. Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Начальник караулу капітан Олег Сікора розповів, як реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості та злагоджених дій залежить життя людей. Учням запам’яталися відвідини гаража та устаткування, з якими їх ознайомив водій Віталій Маселко. Школярі мали змогу роздивитися костюми, в яких працюють пожежники. Рятувальники розповідали, як працює техніка, та відповідали на запитання дітей.

08:52 18.04.2018

«День цивільного захисту»

17 квітня 2018 року у Новокалинівському НВК в рамках тижня основ безпеки життєдіяльності проведено «День цивільного захисту».

08:50 17.04.2018

Вбережемо дітей від опікового травматизму

Щорічно в Україні реєструється майже сім тисяч опіків у дітей. Причина цих трагедій у переважній більшості — неуважність батьків. Особливо це стосується малюків до п’яти років, які травмуються здебільшого окропом. Чимало травм підлітків спричинено електрикою, зокрема, через бажання зробити селфі на електричках. Щоб уберегти дітей від опіків, врятувати їх життя, держава спільно з батьками витрачає щорічно понад мільярд гривень. Водночас сотні дітей залишаються інвалідами, десятки, на жаль, гинуть.

08:48 17.04.2018

Свята пасха йде до хати – родину благословляти

У наші дні традиції повертаються, відроджуючи радість весни та Воскресіння Христового! Радісно та урочисто провели цьогоріч Великодні свята учні початкових класів Гординянської СЗШ I-II ст. Святкове дійство відбулося 13 квітня 2018 року на майданчику школи. Лунали пісні, гаївки на прославу Воскресіння Христового. На завершення свята хлопці та дівчата, взявшись за руки, затанцювали довгий Кривий танець.

08:47 16.04.2018

Моновистави у виконанні Іваненко Оксани Євгенівни

13 квітня 2018 року на запрошення дирекції Новокалинівського НВК, завітала актриса Іваненко Оксана Євгенівна – член спілки театральних діячів України, режисер, сценарист, викладач «Історії театру». Всі присутні були вражені силою таланту цієї патріотки України, її феноменальною пам’яттю, вмінням перевтілюватися, акторською майстерністю. Актрисі вдалося заволодіти увагою абсолютно всіх глядачів, задіяти їх у сценарій, допомогти вжитися в роль…

08:43 16.04.2018