Гра - по новому, навчання - по іншому в освітньому просторі НУШ"

З 15  по 17 серпня на базі Корналовицького НВК був проведений тренінг "Гра - по новому, навчання - по іншому в освітньому просторі Нової української школи". Емоційно та весело відбулися навчання з наборами Лего "Шість цеглинок".

11:25 19.08.2018

Заклади освіти Новокалинівської ОТГ готові до нового навчального року

15 серпня 2018 року з метою перевірки готовності до нового 2018-2019 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період відбувся об'їзд закладів загальної середньої освіти Новокалинівської ОТГ комісією у складі: секретаря Новокалинівської міської ради Ярослави Каркач, начальника відділу освіти, молоді та спорту Алли Ковталюк, спеціаліста управління Держсанспоживслужби Ярослава Катинського, спеціалістів відділу освіти, молоді та спорту та представника пожежного нагляду. Під час об’їзду особлива увага приділялася покращенню стану матеріально - технічної бази закладів освіти громади. Були оглянуті харчоблоки, їдальні, котельні, спортивні і актові зали, приміщення і території закладів. Також спеціалістами перевірено стан протипожежної та електробезпеки, підготовку до осінньо-зимового опалювального періоду, наголошено на ефективному використанні енергоресурсів. Не оминула увагою комісія і зроблені ремонти у школах і дошкільних групах. Було відмічено, що класи, кабінети та групи оздоблені відповідно до вимог, адже 1 вересня школярі повинні прийти у світлі, відремонтовані, комфортні класи, щоб із великим задоволенням та бажання приступити до навчання.

11:22 15.08.2018

Дидактика для Нової української школи

Одержали дидактичні матеріали для закладів загальної середньої освіти Новокалинівської ОТГ для створення Нового освітнього простору, що відповідатиме усім потребам майбутніх першокласників.

11:20 09.08.2018

Отримано LEGO “6 цеглинок”

Сьогодні отримано набори для всіх першокласників НУШ LEGO “6 цеглинок”. У вересні чекаємо ще на ігрові набори LEGO Play Box для 1-х класів.

10:54 11.07.2018

Придбано обладнання для 1-х класів Нової української школи

Розпочато підготовку до 2018-2019 навчального року. Протягом червня для учнів 1 класу Нової української школи придбано комплект комп’ютерного обладнання, меблі (парти, стільці, осередок художньо-творчої діяльності, осередок для вчителя).

10:50 11.07.2018

Виставка Нового освітнього простору для НУШ

Делегація освітян Новокалинівської ОТГ у складі начальника відділу освіти, молоді та спорту та керівників закладів загальної середньої освіти 23 червня 2018 року відвідали виставку Нового освітнього простору для Нової Української Школи, яка відбулася у м. Трускавець у приміщенні НВК «СЗШ №2 – гімназія».

10:43 25.06.2018

Підсумки гри "Сокіл" "Джура"

З 12 по 17 червня 2018 року рій імені Петра Сагайдачного, який представляв Новокалинівську ОТГ, брав участь в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

10:41 21.06.2018