Герої свого села

Любов до свого народу, до своєї землі починається зі знання багатющої історії українського народу. Оскільки в героїчному найбільше виявляється національний характер народу, то такі сторінки історії особливо хвилюють і наповнюють нас гордістю за наш народ, Україну.

15:45 20.10.2018

Козацькі забави

Знати історію свого народу, значить впевнено дивитися у майбутнє. А нашому народу є чим пишатися! В Новокалинівському НВК до Дня українського козацтва відбулися змагання «Козацькі забави» серед учнів 10- 11-их класів, та виховна година «Славних предків ми діти»  під керівництвом Брунарської Оксани Миронівни.

15:42 17.10.2018

Змагання з волейболу

11 жовтня 2018 року в спортивному залі Новокалинівського НВК відбувся традиційний обласний турнір з волейболу серед дівчат 2005 року народження і молодших, який має назву ,,День народження команди", бо саме в цей час чотири роки тому, в нашій школі почала діяти секція з волейболу, спочатку від ДЮСШ ,,Верховина", а пізніше як спортивний гурток. Змагання були приурочені святкуванню ,,Дня захисника України". В гості до нас завітали команди з Трускавця, Жидачева, Самбора. Переможцями стала команда дівчат з ДЮСК ,,Спортовець" м. Трускавець, на другому місці ДЮСШ м.Самбір, треті - наша команда Нового Калинова. Всі учасники змагань отримали нагороди-кубки та медалі, а кращі гравці подарунки від голови Новокалинівської міської ради Богдана Юзвяка та начальника відділу освіти, молоді та спорту Алли Ковталюк. Кращим гравцем Новокалинівської команди визнана Стебельська Вікторія

15:39 15.10.2018

Флешмоб " З Днем захисника України"

11 жовтня учні 7-Б класу Новокалинівського НВК провели флешмоб, щоб привітати наших захисників зі святом "Днем Захисника України".

15:35 13.10.2018

«Осінні фантазії»

11 жовтня 2018 року у Гординянській СЗШ І-ІІ ст. відбулася виставка-конкурс осінніх букетів, малюнків, виробів з природного матеріалу «Осінні фантазії».

15:26 12.10.2018

Подарунок для першокласників Корналовицького НВК

Сучасну школу вже неможливо уявити без комп’ютерної техніки та комп’ютерних технологій. 03.10.2018року в Корналовицький НВК, для впровадження інноваційних підходів у процес виховання та навчання першокласників, придбано інтерактивну дошку. Ми впевнені, що інтерактивна дошка стане хорошим союзником для вчителя першого класу Тетяни Унятицької  у створенні якісної та цікавої освіти.

15:20 08.10.2018

Інструктивно-методична нарада щодо участі у конкурсі "Учитель року - 2019"

01 жовтня 2018 року заступник директора з методичної роботи Новокалинівського НВК Ольга Олеярчик провела інструктивно-методичну нараду з вчителями закладів освіти Новокалинівської ОТГ щодо участі у всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2019» у таких номінаціях: «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Французька мова». На засіданні розглянули положення та правила реєстрації у конкурсі.

14:50 02.10.2018