Засідання атестаційної комісії ІІ рівня

4 квітня 2017 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради, в якому приймала участь Якимик Ольга Іванівна -  методист кабінету навчальної діяльності Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, член атестаційної комісії ІІІ рівня Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

10:07 05.04.2017

Наші пернаті друзі

3 квітня до Міжнародного дня птахів, вчитель біології Гординянської СЗШ І-ІІ ст. Винарчик В.В., провела захист проекту «Наші пернаті друзі». Ознайомила учнів з історією створення Дня птахів, яке щорічно святкують 1 квітня, про значення птахів для природи і людини, допомогу пернатим та їх охорону.

10:03 03.04.2017

Засідання комісії піклувальної ради

03 квітня 2017 року відбулось  засідання комісії піклувальної ради, де розглядалось питання про  додаткове зарахування дітей  у дошкільний  заклад.

10:01 03.04.2017

Відбувся окружний етап конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

28 березня 2017 року відбувся окружний етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху». Мета конкурсу виховувати сьогодні молоде покоління, бути небайдуже до проблем у сфері безпеки дорожнього руху. За підсумками окружного етапу 3 кращі   роботи за трьома віковими категоріями були надіслані до Управління превентивної діяльності ГУНП у Львівській області, для участі в ІІ етапі конкурсу.

09:51 01.04.2017

Атестація педпрацівників

У школах Новокалинівської ОТГ відбулась  атестація педагогічних працівників. 23 березня  2 педагоги Коналовицького НВК  пройшли атестацію І рівня - практичний психолог Ірина  Турлай  та вчитель біології Ярослава Гарасим. Та  24  березня  10 вчителів Новокалинівського НВК  атестувались на комісії І рівня. Атестація здійснювалась на основі комплексної оцінки рівня кваліфікації, педагогічної майстерності, результатів педагогічної діяльності шляхом проведення ''зрізів навчальних досягнень учнів'', контрольних робіт, тестування; відвідування уроків, позакласних заходів; здійснення аналізу освітнього процесу в закладі з урахуванням думки батьків та учнів. Аналіз  показників проведення атестації педагогічних працівників свідчить, що якісний склад педагогічного колективу поступово змінюється на краще, оскільки зросла кількість викладачів, які підвищили (підтвердили) свою кваліфікаційну категорію, отримали педагогічне звання.

09:44 25.03.2017

Тиждень трудового навчання та технологій

З 20 березня по 24 березня 2017року  у Новокалинівському НВК  проходив тиждень трудового навчання та технологій. На загальношкільній лінійці оголошено   порядок проведення тиждня.

09:42 24.03.2017