Методичне засідання класних керівників

14 грудня 2017року на базі Новокалинівського НВК відбулось чергове методичне засідання класних керівників Новокалинівської ОТГ. На засіданні розrрито тему "Національно-патріотичне виховання як засіб формування національної свідомості учнів" доповідь підготувала класний керівник 6-а класу Новокалинівського НВК Марія Яворська "Виховання патріотизму та національної свідомості учнів шляхом використання елементів інноваційних технологій" розкрила класний керівник 9 класу Гординянської СЗШ І-ІІст. Тетяна Тимців. Василь Білас, класний керівник 6-б класу Новокалинівського НВК продемонстрував майстер-клас"Національно-патріотичне виховання як необхідний компонент громадянської позиції учнів" тема виховної години "Бій під крутами" Ознайомила з новинками фахової літератури класний керівник 7-б класу Новокалинівського НВК  Івання Масинець.

17:15 14.02.2017

X-традиційна спартакіада ім. Ярослава Хомина

X-традиційна спартакіада ім. Ярослава Хомина 11 лютого 2017 року в м. Новий Калинів на базі Новокалинівського НВК проведена ювілейна X-традиційна спартакіада Самбірщини серед місцевих рад імені Ярослава Хомина. В програму Спартакіади входили змагання з 7 видів спорту, а саме волейболу, шахів, шашків, настільного тенісу, перетягування линви, рукоборства та гирьового спорту. Кожне змагання – свято. Тут усе: і емоційність, і спортивна боротьба. Такі змагання проходять щорічно і залучають велику кількість учасників та глядачів. Найбільше представництво на спартакіаді мала Новокалинівська ОТГ, яка була представлена чотирма командами, з м. Новий Калинів, с. Калинів, с. Гордині та с. Корналовичі. Переможці Новокалинівської ОТГ • В інтелектуальних видах призерами стали: • Шахи 2 місце – Корсун Темофій та Корсун Роман м.Новий Калинів. • Шашки 1 місце - Захарченко Володимир с. Гординя, 2 місце - Юзьвяк Марія с. Гординя. • У тенісних поєдинках 2 місце – Задарко Дмитро с. Калинів, 3 місце – Сидорчук Віктор м. Н.Калинів. • З гирьового спору 3 місце - Скобецький Тарас с. Калинів. А найбільше пристрастей викликали волейбольні змагання. Де переможцями вкотре стала команда с. Гординя. Призери та учасники спартакіади були нагороджені грамотами, медалями та кубками. Міський голова Новокалинівської ОТГ Богдан Юзвяк вручив нашим призерам та учасникам грошову винагороду.

17:13 14.02.2017

День пам’яті воїнів - афганців

У Новокалинівському НВК на загальношкільній  лінійці  відзначили скорботний День пам’яті воїнів - афганців. Учні  дізнались про події, героїв цієї страшної війни. Організатори хотіли, щоб поезії, пісні, розповіді, спогади, вистраждані в Афганістані і про Афганістан, пройшли крізь  юні серця, і учні зрозуміли, що найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна. Ми повинні пам’ятати тих, хто її пережив, тих, хто недожив, недоспівав, недокохав.

17:11 13.02.2017

Засідання атестаційної комісії

6.02.2017р. у Новокалинівському НВК відбулось засідання  атестаційної комісії. Про хід вивчення членами атестаційної комісії системи  роботи учителів які атестуються у 2017 році. Слухали голову  атестаційної комісії директора школи Янушевича О.М.

17:09 06.02.2017

Тиждень історії

З 30.01. по 03.02.2017 р.в Корналовицькому НВК проходив Тиждень історії. Вчителями історії Струс Л.М. та Гавриляком Й.Є. проведено такі заходи: вечір пам'яті "Герої Крут -  для нащадків взірець ", історичну вікторину " Подорож в минуле" ( 5 клас ), віртуальну подорож " Сім чудес світу " ( 6 клас ), усний журнал " Історичний Пантеон України XIX ст. " ( 9 клас ), конкурс малюнків " Минуле людства очима дітей " ( 5-8 кл. ).Під час Тижня історії в шкільній бібліотеці діяла книжкова виставка " Історія України в творах українських письменників " підготовлена бібліотекарем Буньо Т.В..

17:08 06.02.2017

Тиждень іноземної мови

30.01 по 03.02. 2017 року  у Новокалинівському НВК проходив  тиждень англійської мови. На лінійці було оголошено план заходів, які відбулися протягом цього тижня. Кожен клас виготовив стінгазету. Учні 6-Б класу переглянули та обговорили відеофільм про Сполучене Королівство Великобританії  і Північної Ірландії. Старшокласники ( учні 10-11-х класів) знайомилися із творчістю групи ABBA.

17:06 03.02.2017

День пам’яті Героїв Крут

30 січня 2017 року у навчальних закладах Новокалинівської ОТГ  відбулась тематичні  загальношкільні лінійки-реквієм до Дня  вшанування пам’яті Героїв Крут.   Діти дізналися про трагічну подію в історії українського народу, подвиг юнаків – героїв,  приклад мужності, відданості та незборимості духу.

16:52 31.01.2017

Різдво колядує добром під вікном

У Новокалинівському НВК відбувся конкурс колядок і щедрівок "Різдво колядує добром під вікном - 2017" серед учнів 5 -8 класів . Цього року це перший конкурс-огляд  серед учнівських класних колективів організований педагогом організатором Скальським В.Б., активними були і класні керівники, які доклали теж зусиль у підготовці виступу свого класу.

16:54 27.01.2017

Турнір з волейболу

12 січня 2017року  на базі  Новокалинівського НВК  відбувся заключний турнір спартакіади серед вчителів Новокалинівської ОТГ.   Волейбол - один з найбільш захоплюючих і масових видів спорту, які отримали всенародне визнання. Завдяки своїй емоційності гра у волейбол являє собою засіб не тільки фізичного розвитку, а й активного відпочинку. Наші  учителі отримали позитивний заряд енергії і готові  до праці.

16:56 12.01.2017