Турнір - шахи

5 січня 2017року  на базі Новокалинівського  НВК розпочато  турнір зі шахів. Учасники  змагань учителі Корналовицького НВК, Новокалинівського НВК та Гординянської СЗШ І-ІІст.

17:00 05.01.2017

Спортивні ігри - відкриття

Згідно листа Управління фізичної культури та спорту від 21.12.2016 р. №3109 «Щодо проведення Комплексних спортивних ігор Львівщини у 2017 р.» Сьогодні розпочато  окружний етап спортивних ігор  серед вчителів  на базі Новокалинівського НВК «СЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» 4 січня   проходили змагання  з настільного тенісу серед вчителів Новокалинівської ОТГ.  В змаганні взяли участь команди вчителів Новокалинівського НВК, Корналовицького НВК та Гординянської СЗШ І-ІІ ст. Переможцями  стала команда Новокалинівського НВК.

17:02 04.01.2017

Методичне засідання вчителів математики, інформатики та фізики

04 січня 2018року на базі Новокалинівського НВК відбулось методичне засідання учителів математики, інформатики та фізики шкіл Новокалинівської ОТГ. Проходило засідання у вигляді «Методичного аукціону педагогічних інновацій». Кожен із учасників представив свій лот у вигляді фрагментів уроків із застосуванням нових технологій навчання. Кейс-метод пропонувала Тетяна Совінська; Квест-технологію демонструвала Іванна Яцишин; модель «Перевернутого класу» - Тетяна Заріцька; «Дальтон-технологію» продавала Оксана Яцімірська; «Проектні технології» - Марія Побережна; «Інтерактивні технології» - Іван Чижо та Наталія Єрменчук «Використання SMART на уроках математично-природничого циклу». Після демонстрацій майстер-класів, кожен учасник намагався дати оцінку цим технологіям, де найдоцільніше використати у своїй роботі.

08:46 04.01.2017

Методичне засідання шкільних бібліотекарів

03 січня 2018 р. розпочато цикл методичних засідань педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти Новокалинівської ОТГ. Першим відбулось засідання шкільних бібліотекарів. Проблема «Інноваційні форми популяризації книги».

08:38 03.01.2017

Ярмарок

23 грудня у приміщенні Новокалинівської міської ради відбувся Різдвяний ярмарок. Учні шкіл Новокалинівської ОТГ продавали свої роботи : новорічні та різдвяні прикраси, віночки, ялинки, підсвічники, ігашки виготовлені своїми руками. Гості мали можливість придбати іграшку, тим і допомогти воїнам АТО , куди кошти будуть передані. Святковим привітанням відкривали ярмарок учні Новокалинівського НВК.

16:28 23.12.2016

Різдво в Україні

23  грудня у Новокалинівському НВК відбувся  захід   "Різдво в Україні".  Учитель музичного мистецтва та керівник музичного гуртка  Андрій Бойко  з своїми підопічними , юними талантами , створили  різдвяну  атмосферу серед запрошених гостей. Веселими колядками, традиційним  Вертепом, та  звичаями  Святого Вечора запалили  святковий настрій серед присутніх.

16:26 23.12.2016