День Гідності та Свободи

Сьогодні у школах Новокалинівської ОТГ  відзначали День Гідності і Свободи. Загальношкільні лінійки відбулись у кожному навчальному закладі. . Учні  вшанували пам’ять Небесної сотні, пам'ять загиблих під час Революції гідності.

16:16 21.11.2016

Шістнадцятий радіодиктант «Національної єдності» до Дня української писемності та мови

9 листопада 2016року учні Новокалинівського НВК охоче взяли участь  у радіодиктанті  «Національної єдності» до Дня української писемності та мови.Акція мала на меті об’єднати всіх небайдужих навколо українського слова. Об 11:00 на Першому каналі Українського радіо було розпочато  радіопрограму, присвячену акції: йшлося  про історію радіодиктанту, його учасників, умови написання, а об 11:30 прозвучав  власне текст.

16:23 09.11.2016

Відзначення 98-ї річниці проголошення ЗУНР

У  Гординянській СЗШ І-ІІ ст.  31.10.2016 року її   інформаційна частина «Січове стрілецтво  в українській літературі» була приурочена подіям Листопадового чину. Учитель історії  Білинський Т.Т. коротко ввів в екскурс історії Січового стрілецтва. Іформацію про внесок Січових стрільців в українську культуру, зокрема в українську літературу та музичне мистецтво підготувала учитель української  літератури Чулик М.С. Поезію «Пам'яті Січових стрільців» прочитала учениця 5 класу Моряк Анастасія.        Завершилась інформаційна година виконанням учнями школи пісні-гімну Січового стрілецтва «Ой у лузі червона калина похилилася».

16:25 03.11.2016

Відкриття й освячення меморіальної дошки військовослужбовцю, воїну-добровольцю, солдату Збройних Сил України – Івану Федоренку

14 жовтня 2016 року в м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області відбулось вшануванні пам'яті та урочисте відкриття й освячення меморіальної дошки військовослужбовцю, воїну-добровольцю, солдату Збройних Сил України – Івану Федоренку, який загинув 18 травня 2015 року в Красноармійську Донецької області при проведенні АТО, захищаючи цілісність і недоторканність нашої держави.

16:07 27.10.2016