ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики та географії

Дата створення: 16:17 20.11.2016

20 листопада відбувся ІІ етап  олімпіади  з фізики та географії.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Дата створення: 16:21 13.11.2016

13 листопада відбувся ІІ етап  учнівської Всеукраїнської  олімпіади з української мови та літератури  серед учнів шкіл Новокалинівської ОТГ

Шістнадцятий радіодиктант «Національної єдності» до Дня української писемності та мови

Дата створення: 16:23 09.11.2016

9 листопада 2016року учні Новокалинівського НВК охоче взяли участь  у радіодиктанті  «Національної єдності» до Дня української писемності та мови.Акція мала на меті об’єднати всіх небайдужих навколо українського слова. Об 11:00 на Першому каналі Українського радіо було розпочато  радіопрограму, присвячену акції: йшлося  про історію радіодиктанту, його учасників, умови написання, а об 11:30 прозвучав  власне текст.

Відзначення 98-ї річниці проголошення ЗУНР

Дата створення: 16:25 03.11.2016

У  Гординянській СЗШ І-ІІ ст.  31.10.2016 року її   інформаційна частина «Січове стрілецтво  в українській літературі» була приурочена подіям Листопадового чину. Учитель історії  Білинський Т.Т. коротко ввів в екскурс історії Січового стрілецтва. Іформацію про внесок Січових стрільців в українську культуру, зокрема в українську літературу та музичне мистецтво підготувала учитель української  літератури Чулик М.С. Поезію «Пам'яті Січових стрільців» прочитала учениця 5 класу Моряк Анастасія.        Завершилась інформаційна година виконанням учнями школи пісні-гімну Січового стрілецтва «Ой у лузі червона калина похилилася».